Yayın Tarihi: 30.08.2023 23:02

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI SOSYAL GEZİ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı öğrencilerinin Kamu ve Özel Kesim Yapısı, Mesleki Yazışma ve İnsan Kaynakları Yönetimi derslerini yürüten ve etkinliğin koordinasyonu sağlayan Öğr. Gör. Dr. Murat Yusuf Uçan ile birlikte Öğr. Gör. Mustafa Nuri TUNCAY ve Öğr. Gör. Hidayet Acar’ ın katılımıyla 10 Mart 2020 Salı, saat: 10:00’ da Isparta Ekonomi Kampüsü, BAKA Seminer Salonunda kampüste bulunan ISTO, ITB, KOSGEB ve BAKA kurumlarımızın işbirliğiyle seminer dizileri paneli ve sosyal gezi etkinliği düzenlendi.

Öğrencilerimiz ve Öğretim Görevlilerimiz,  “uygulamalı eğitim ve öğretim” ve “ortak akıl” ilkesi kapsamında katıldıkları bu etkinlikle sektördeki kurumları yerinde ziyaret ettiler. Ziyaret etkinliği kapsamında ayrıca etkileşimli söyleşi paneli düzenlendi.

Panele Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Nihal İSPİR, Isparta Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ali Koyak, Isparta KOSGEB Uzmanı Ahmet BÜYÜKÇULCU ve Isparta BAKA Yatırım Ofisi Koordinatörü Ömer Ferda AKYOL katıldı.

Panel kapsamında katılımcılar, kurumsal yapılarını, faaliyetlerini, insan kaynakları politikalarını ve mesleki deneyimlerini paylaştılar.

Gerçekleşen bu etkinlikten dolayı öğrencilerimiz, akademik personelimiz ve katılımcılarımız bu gibi etkinliklerin memnuniyet verici olduklarını daha da arttırılması konusundaki fikirlerini paylaştıktan sonra, katılımcılara teşekkür belgeleri ve hediyeleri takdim edildi.