Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı ve KW Platin Ofis-Ada Partners Realty Danışman Ortağı Balcan OĞUZ KADAYIFCI’ nın katılımıyla “İkna ve İkna Psikolojisi” konulu ders aktivitesi yapıldı

13 Haziran 2021 Pazar 12:36 tarihinde eklendi | 1059 defa okundu
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Gönen MYO Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı ile Uluslararası Yönetim Asistanları Derneği (UYAD) tarafından düzenlenen Learn-Best 4. Programı kapsamında; Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı ve KW Platin Ofis-Ada Partners Realty Danışman Ortağı Balcan  OĞUZ KADAYIFCI’ nın katılımıyla  “İkna ve İkna Psikolojisi” konulu etkileşimli bir ders aktivitesi yapıldı.
 Öğr. Gör. Hidayet ACAR’ın  moderatörlüğünde 10 Haziran Perşembe günü saat 13.00’da Adobe Connect üzerinden gerçekleştirilen etkinliğimize bölüm akademisyenleri, öğrencilerimiz ve misafirlerimizin katılmıştır.  
Etkileşimli dersimizde;  İkna ve İkna Psikolojisi Kavramı, İknanın Psikolojik, Toplumsal ve Mantıksal Boyutları, İkna Kuramları, İkna Edici İletişimde Kaynak, İkna Edici İletişimde Mesaj ,   Sözsüz İletişim ve İkna,  İletişim Kampanyaları ve İkna konularına değinilmiştir.